Moderné technológie
Zvyšujeme nádej
Odborný prístup

Športové vložky na priamu platbu

Domov > Vložky > Športové vložky na priamu platbu

Športové vložky na priamu platbu

Individuálne zhotovené ortopedické športové vložky majú úpravu zodpovedajúcu potrebám používateľa pri konkrétnej športovej aktivite: bežecké vložky, vložky na turistiku, hokej, korčuľovanie, lyžovanie, futbalové vložky, tenisové, golfové, cyklistické atď.

Ani tá najkvalitnejšia konfekčná športová obuv sa nedokáže úplne prispôsobiť tvaru vašich chodidiel tak ako športové ortopedické vložky, ktoré vám zhotovíme na základe presného 3D digitálneho otlačku vašich nôh. Pri dokonalej zhode tvaru chodidla s tvarom vložky nedochádza k odreninám ani otlakom, obuv netlačí, zmenšuje sa pocit únavy pri športovom výkone. Vložky zabezpečujú balanc, optimálne tlakové rozloženie chodidla na podložke, podopierajú klenbu nohy a podstatne znižujú riziko úrazu v oblasti nohy, členka aj kolena. Eliminujú prenos nárazov na plosku nohy a tým na celý pohybový aparát. Nezahrievajú chodidlá, odvádzajú vlhkosť, vyvolávajú pocit komfortu. Vložky do prírody a na turistiku znižujú riziko tvorby otlakov, golfové podporujú stabilitu tela pri odpale, bežecké odľahčujú nohy a bránia nežiadúcemu pohybu nohy v topánke, cyklistické tlmia vibrácie z pedálov a pod.

Výhody športových ortopedických vložiek na mieru:

  • anatomicky tvarované
  • zabezpečujú optimálne tlakové rozloženie chodidla na podložke
  • podopierajú klenbu nohy a bránia nežiadúcemu pohybu nohy v topánke
  • znižujú riziko úrazu v oblasti nohy, členka aj kolena
  • podporujú stabilitu tela
  • eliminujú prenos nárazov na plosku nohy a tým na celý pohybový aparát, tlmia vibrácie
  • odvádzajú vlhkosť
  • znižujú riziko tvorby otlakov

 

Športové vložky na priamu platbu nie sú hradené zdravotnou poisťovňou a na ich zhotovenie nepotrebujete poukaz od lekára. Aj keď športové vložky nie sú hradené žiadnou zdravotnou poisťovňou, na základe spolupráce poskytujeme na ne zľavu 5 % pre poistencov zdravotnej poisťovne Union.