Moderné technológie
Zvyšujeme nádej
Odborný prístup
Naše hodnotenie zdravotných poisťovní

Naše hodnotenie zdravotných poisťovní

Hodnotenie za rok 2021

Union
Dôvera
Všeobecná zdravotná poisťovňa

 

Hodnotili sa nasledovné kritériá:

  1. výška úhrad za cenu práce pri zhotovovaní ortopedických pomôcok
  2. administratívna náročnosť spracovania výkazov
  3. rýchlosť pri odstraňovaní formálnych a technických nedostatkov na strane poisťovne

 

Zdravotným poisťovniam ďakujeme za spoluprácu a podporu pri poskytovaní zdravotníckej starostlivosti našim klientom – pacientom s ochoreniami pohybového aparátu.

 

Modulárne pomôcky

Modulárne pomôcky

Vážení klienti,

upozorňujeme vás, že od 1. 9. 2021 naša spoločnosť poskytuje modulárne (stavebnicové) pomôcky len poistencom ZP Union a Dôvera. (Ceny pre poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne a samoplatcov sú uvedené priamo pri popise dotknutých pomôcok.)

Zľava 5 % pre poistencov Unionu

Zľava 5 % pre poistencov Unionu

Využite zľavu 5 % pre poistencov zdravotnej poisťovne Union na všetky športové aj ortopedické vložky, zhotovené individuálne na mieru.

Dôležité upozornenie:

Zľavu je možné poskytnúť len pri priamej platbe. Na pomôcky, ktorého zhotovujeme len na základe lekárskeho poukazu (napr. senzomotorické vložky) a nie je možné ich uhradiť priamou platbou, zľavu zo systémových dôvodov nie je možné poskytnúť.

 

Upozornenie

Upozornenie

Všetky dôležité informácie v súvislosti s aktuálnou situáciou s ochorením COVID-19 nájdete v časti Užitočné/KORONAVÍRUS.
INFORMÁCIE O PREVÁDZKE SPOLOČNOSTI NEOPROT DOSTANETE NA ČÍSLE +421 915 739 747 ALEBO NA ADRESE ACERNA@NEOPROT.SK.

 

Vážení klienti,

aj po aktuálnej úprave epidemiologických opatrení môžete za rovnakých podmienok* naďalej navštevovať naše výdajne aj stále merné miesta ortopedických pomôcok NEOPROT na celom Slovensku. V prípade záujmu si môžete vopred vyžiadať potvrdenie o návšteve nášho zdravotníckeho zariadenia na adrese sekretariat@neoprot.sk.

* Podmienkou pre vstup na naše pracoviská pre vás je, aby ste mali nasadený respirátor FFP2 a nemali príznaky respiračného ochorenia. V čakárni a komunikačných priestoroch dodržiavajte od ostatných osôb odstup minimálne 2 m. Počet pacientov v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu 1 pacient na 25 m2 podlahovej plochy.

 

Modulárne pomôcky

Od 1.9.2021 naša spoločnosť poskytuje modulárne (stavebnicové) pomôcky len poistencom ZP UNION a Dôvera.

 

Úpravy otváracích hodín

Malacky –  S účinnosťou od 1.9. 2021 sa menia otváracie hodiny na tomto pracovisku – otvorené bude v pondelok, stredu a piatok. V utorok a štvrtok bude pracovisko zatvorené.

Topoľčany – pracovisko  je presťahované na Pribinovu 37/5.

 

Parkovisko na Záhradníckej 42 v Bratislave

Poplatok za každú začatú hodinu parkovania je 2,50 €.

 

Nový cenník poštovného a balného platný od 1. 4. 2021

Cenník sa vzťahuje na zasielanie ortopedických vložiek a/alebo obuvi na žiadosť poistenca

  Union VšZP Dôvera
Poštovné 3,00 € 3,00 € 3,00 €
Balné 4,00 € 4,00 € 4,00 €
Zľava z balného 100 % 35 %
Spolu po zľave 3,00 € 5,60 € 7,00 €

 

Návšteva u Vás doma a dohodnutie si termínu návštevy nášho pracoviska

Chceme v tomto ťažkom období pomáhať ako sa dá a preto neprestávame hľadať cesty, ako pre vás zabezpečiť potrebné ortopedické pomôcky profesionálnym a zároveň čo najbezpečnejším spôsobom.

Jednou z možností je návšteva technika u vás doma, ak to povaha pomôcky umožňuje. Túto službu vám ponúkame v Bratislave, Nitre, Leviciach, Humennom, Trnave a v okolí uvedených miest. Samozrejmosťou je, že naši ortopedickí technici sú na návštevy u pacientov vybavení respirátormi FFP2, plášťami a rukavicami.

Ďalšou možnosťou je dohodnúť si presný termín a čas návštevy nášho technického pracoviska a eliminovať stretnutie s inými pacientami v čakárni.

Na obidve možnosti sa môžete informovať mailom na acerna@neoprot.sk alebo telefonicky na čísle +421 915 739 747.

 

Vstup na naše pracoviská

Naše pracoviská sú dezinfikované a ortopedickí technici, ktorí sa vám budú venovať majú ochranné pomôcky. Podmienkou pre vstup na naše pracoviská pre vás je, aby ste mali prekryté horné dýchacie cesty a nemali príznaky respiračného ochorenia. V čakárni a komunikačných priestoroch dodržiavajte od ostatných osôb odstup minimálne 2 m. Počet pacientov v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu 1 pacient na 25 m2 podlahovej plochy.

V Bratislave na Záhradníckej 42, kde máme najväčší pohyb pacientov, sme okrem bežnej dezinfekcie priestorov posilnili ochranu aj nainštalovaním germicídnych žiaričov, aby sme našich klientov chránili všetkými dostupnými prostriedkami. Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Ortopedické vložky v šľapkách

Ortopedické vložky v šľapkách

Ponúkame vám možnosť zapracovania Vašich ortopedických vložiek do pohodlných šľapiek. Už sa viac nemusíte v teplom počasí rozhodovať medzi otvorenou (príjemnou, ale nezdravou) a uzavretou obuvou, do ktorej si môžete vložiť svoje ortopedické vložky. Šľapky so zapracovanými ortopedickými vložkami spĺňajú obidve kritériá: zdravie i vzdušnosť. Sú vhodné aj do exteriéru. Môžete ich nosiť v práci, doma aj pri voľnočasových aktivitách a Vaše deti zasa do školy, bez toho, aby ste sa vzdali zdravej a pohodlnej obuvi.

 

Veľkosti: od č. 35

Široký výber farieb a farebných kombinácií!

Ceny

Ak máte od lekára poukaz ne zhotovenie vložiek s kódom  I10008

Doplatok za vložku: 9 €

Zapracovanie do obuvi: 35,00 €

Spolu: 44 € / 1 pár

 

Ak máte od lekára poukaz ne zhotovenie vložiek s kódom I10007

Doplatok za vložku: 9 €

Zapracovanie do obuvi: 45,00 €

Spolu: 54 € / 1 pár

 

Bez poukazu: 90 € / 1 pár

 

Viac informácií: 0915 793 029