Moderné technológie
Zvyšujeme nádej
Odborný prístup

Vzor 125

Domov > Obuv > Detská ortopedická obuv celá > Vzor 125

Vzor 125

Detská obuv, veľkosť č. 18 styroporová podrážka, veľkosti č. 19 – 40 pevná podrážka, veľkosti č. 41 – 45 styroporová podrážka, atypická veľkosť styroporová podrážka. Farba: kombinácia ružovej a bielej.

Zdravotná obuv je vhodná nielen pre deti trpiace ortopedickými problémami, ale aj pre zdravý vývin detských nožičiek. Nedokonalou starostlivosťou o nohy v období rastu sa môžu malé odchýlky od správneho postavenia nohy zafixovať, väzy a svaly sú preťažované zlým postavením, ale aj rýchlym rastom, športom, prílišnou záťažou.

Kvalitné ortopedické topánočky majú vysoký a pevný opätok, ktorý drží nohu v správnom postavení. Topánky a stielka sú vždy vyrábané na objednávku presne podľa potrieb a chýb nohy dieťatka či školáka.

Na pracoviskách NEOPROTU ponúkame široký sortiment vzorov detských topánočiek na mieru. Pri odoberaní mier na výrobu obuvi na našom technickom pracovisku, budú dohodnuté prípadené individuálne úpravy. Keďže ide o individuálnu obuv, konkrétne prevedenie vzoru sa môže líšiť od prevedenia na obrázku. Napríklad v prípade vzorov, kde sú v ponuke veľkostí aj polovičné čísla, môže sa zmeniť typ podrážky.

Kódy ŠÚKL:

I 10001

Obuv ortopedická individuálna, jednoduchá, úhrada poisťovňou 2 x za rok s doplatkom pacienta u poistencov do 18 rokov min. 17 €, preskripčné obmedzenie: OPR,ORT,CHI,TRA,RHB

I 10002

Obuv ortopedická individuálna, zložitá, úhrada poisťovňou 2 x za rok s doplatkom pacienta u poistencov do 18 rokov min. 17 €, preskripčné obmedzenie: OPR,ORT,CHI,TRA,RHB

I 10003

Obuv ortopedická individuálna, veľmi zložitá, úhrada poisťovňou 2 x za rok s doplatkom pacienta u poistencov do 18 rokov min. 17 €, preskripčné obmedzenie: OPR,ORT,CHI,TRA,RHB

 

Upozornenie: Na pracoviskách NEOPROT spol. s r. o. nie sú k dispozícii platobné termínály. Prosíme klientov, aby si na úhradu doplatku pripravili hotovosť.